Super Zings Worek

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Przygotuj swoje dziecko na nowy dzień pełen wyzwań! Zapakuj mu pożywny posiłek, który doda mu siły i energii niezbędnej podczas szkolnych zajęć do worko-plecaka z ulubionym Super Bohaterem lub Super Złoczyńcą ze świata Super Zings. We wnętrzu worko-plecaka z...

44.22 zł

-11%

49.68 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.
Przygotuj swoje dziecko na nowy dzień pełen wyzwań! Zapakuj mu pożywny posiłek, który doda mu siły i energii niezbędnej podczas szkolnych zajęć do worko-plecaka z ulubionym Super Bohaterem lub Super Złoczyńcą ze świata Super Zings. We wnętrzu worko-plecaka z powodzeniem znajdzie się miejsce na śniadaniówkę, butelkę z napojem oraz słodką przekąskę.
Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiału. Posiada solidne sznurki, które umożliwiają noszenie worko-plecaka na plecach, w dłoni lub jego zawieszenie w wyznaczonym miejscu. Świetnie sprawdzi się również do przenoszenia i przechowywania innych drobnych przedmiotów, zabawek, stroju na lekcje wychowania fizycznego a także zmiennego obuwia. Worko-plecak z motywem Super Bohaterów i Super Złoczyńców od pierwszego wejrzenia spodoba się miłośnikom Super Zings!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Super Zings Worek

  • Producent: Super Zings
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8435442419509
  • EAN: 8435442419509
  • Wymiary: 290x250x10 mm