SuperThings Playset Superbot Enigma

Enigma to przebiegły, sprytny i inteligentny robot, który dzielnie walczy w obronie wszystkich superbohaterów z Kaboom City, odpierając ataki rzezimieszków oraz groźnego Mega-K. Ten bohater potrafi rozwikłać każdą zagadkę i doskonale wie, jak szybko przezwyciężyć działania każdego wroga - Enigma to...
84,70 * 105,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 83,15 zł

Opis

Enigma to przebiegły, sprytny i inteligentny robot, który dzielnie walczy w obronie wszystkich superbohaterów z Kaboom City, odpierając ataki rzezimieszków oraz groźnego Mega-K. Ten bohater potrafi rozwikłać każdą zagadkę i doskonale wie, jak szybko przezwyciężyć działania każdego wroga - Enigma to wspaniały bohater, jaki w 10. serii figurek Super Things zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Superbot ma ok. 16 cm wysokości, a dzięki ruchomym kończynom można dowolnie ustawiać go w różnych pozycjach.

Co ciekawe, na postać robota składają się tak naprawdę trzy różne elementy: robot, Kazoom Kid oraz mała figurka Super Things.

Superbot Enigma ma granatowo-fioletowy kolor z zielonymi elementami i charakterystycznym kapeluszem. Robot posiada dodatkowe skrzydła, które wysuwają się po naciśnięciu przycisku na klatce piersiowej, a także blaster, umożliwiający przeprowadzanie walk. Robot z 10. serii to nie lada gratka dla wszystkich małych kolekcjonerów, którzy już teraz mogą przystąpić do wspaniałej i niezapomnianej zabawy!

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Szczegóły - SuperThings Playset Superbot Enigma

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili równieżOdkryj radość z ogrodnictwa >>