SuperThings Playset Superbot Mega-K

MEGA-K to Superbot należacy do grupy superzłoczyńców grasujących po mieście Kaboom City. Jego najbardziej charakterystyczna cecha, to żółte oczy.Jego oczy muszą być szeroko otwarte aby wypatrzeć z oddali superbohatera ENIGMĘ, który może go unicestwić. Superbot ma około 16 cm wysokości, a dzięki...
75,59 * 89,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 72,99 zł

Opis

Superbot MEGA-Km od Superthings to niezwykła figurka, symbolizująca potęgę superzłoczyńców, które każdego dnia toczą niekończące się walki o panowanie nad miastem. Poczuj w sobie mroczną moc MEGA-K i dołącz do rywalizacji!

Funkcjonalność i wygląd Superbota MEGA-K Superthings

Superbot MEGA-K to prawdziwy symbol siły. Zabawka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły, które przyciągają uwagę. Dodatkowym atutem zabawki jest możliwość regulacji kończyn.

Zabawka składa się z trzech części: robota MEGA-K, Kazoom Kida oraz małego Super Things - Profesora K. Ta złożoność dodaje zabawce jeszcze większej atrakcyjności, a sam proces składania staje się niezapomnianą przygodą. Design MEGA-K jest utrzymany w zielono-fioletowej kolorystyce, przełamanej pomarańczowymi akcentami i najbardziej charakterystyczną cechą - żółtymi oczami.

Superbot MEGA-K Superthings - nie tylko dla fanów Kaboom City

Figurka Superbot MEGA-K Superthing to nie tylko must-have dla miłośników Kaboom City, ale również świetny pomysł na prezent dla wszystkich miłośników akcji i przygód.

Superbot MEGA-K jest idealny dla dzieci, które uwielbiają budować, eksperymentować i tworzyć własne, fantastyczne scenariusze. Dzięki niemu mogą rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, tworząc nieskończoną ilość historii z bohaterami z Kaboom City.

Figurka Superbot MEGA-K Superthing to więcej niż zwykła zabawka. Kup teraz na bee.pl i dołącz do walki o przyszłość miasta. Zapewniamy, że zabawa z Superbotem MEGA-K przyniesie Twojemu dziecku wiele radości oraz niezapomnianych chwil.

Szczegóły - SuperThings Playset Superbot Mega-K

  • Producent: Magic Box
  • Seria SuperThings
  • Rok wydania: 2023
  • Kod producenta: SP116IN20
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8431618020234
  • Język: angielski
  • EAN: 8431618020234
  • Wymiary: 13.0x23.0x7 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również