SuperThings Rescue Force Kid Box

Psotny i superpotężny Kazoomblast nieprzerwanie kumuluje w sobie energię wywołując w mieście sporo zamieszania. Dzięki niemu w Kaboom City pojawiły się nowe Kazoom Kidsy, a do tego z lekkim połyskiem. Do bohaterów i Złoczyńców dołączyli Toolie Kit, Breakmania, Starlock, Cashillion, Watermax i...
19,99 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,99 zł

Opis

Poznaj najnowszą atrakcję w świecie SuperThings! Kazoom Kids i SuperThings powracają w jednym zestawie, tym razem z wyjątkowym Kazoomblast'em, który swoją potężną energią wywołuje prawdziwe zamieszanie w Kaboom City. Czy jesteś gotowy na tę ekscytującą przygodę?

Zestaw Figurkowy Kazoom Kids i SuperThings - nowa era zabawy w Kaboom City!

Nasze nowe figurki to symbole niepokonanej energii i mocy. Kazoomblast, główna postać zestawu, to symbol nieokiełznanej siły, która dodaje mu dynamiki i wyjątkowości. To dzięki niemu pojawiły się w Kaboom City nowe, blaskiem skąpane postacie - Kazoom Kidsy. Zestaw wzbogacony jest również o dodatkową figurkę SuperThinga, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

W skład nowych bohaterów i złoczyńców wchodzą niezwykłe postacie: Toolie Kit, Breakmania, Starlock, Cashillion, Watermax i Funfire. Każda z nich jest unikalna, a jej szczególne cechy sprawią, że zabawa nigdy się nie znudzi!

Zestaw Figurkowy Kazoom Kids i SuperThings - zastosowanie

Zestaw figurkowy Kazoom Kids i SuperThings to doskonała propozycja dla młodych fanów przygód i fantastyki. To nie tylko zabawka, ale przygoda, którą można odkryć i nowy świat, do którego można dołączyć. Pozwalają one na stworzenie niezliczonych scenariuszy i odgrywanie nieskończenie wielu ról. Dzieci mogą tworzyć własne historie, rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Kto wygra bitwę o miasto? O tym możesz zdecydować tylko Ty!

Wyobraź sobie niekończące się godziny zabawy, pełne emocji, napięcia i radości. To nie tylko doskonały sposób na spędzenie czasu, ale także na rozwijanie umiejętności interpersonalnych, logicznego myślenia i kreatywności.

Zanurz się w świecie pełnym przygód z naszym zestawem figurkowym Kazoom Kids i SuperThings. Nie czekaj dłużej, przeżyj niezapomniane chwile w Kaboom City. Zestaw już teraz dostępny w sklepie bee.pl! Poczuj moc nieokiełznanej energii Kazoomblast'a i baw się jak nigdy dotąd!

Szczegóły - SuperThings Rescue Force Kid Box

  • Producent: Magic Box
  • Seria SuperThings
  • Rok wydania: 2023
  • Kod producenta: PST10D026IN00
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8431618019542
  • Język: angielski
  • EAN: 8431618019542
  • Wymiary: 7.0 x 11.0 x 7.0 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również