SuperThings Secret Spies Dual Box

W zestawie znajduje się 1 Secret Hideout, 1 SpyJet oraz 2 figurki SuperThings. Poziom zabezpieczeń w Kaboom City nigdy wcześniej nie był na tak wysoki. Nowe kryjówki mają nowoczesne zamknięcia, które potrafią otworzyć tylko najsprytniejsze SuperThingsy. Szpiedzy potrzebują Secret Hideout, by się w...

27.18

-20%

33.98 zł

Dodaj do schowka

Opis

W zestawie znajduje się 1 Secret Hideout, 1 SpyJet oraz 2 figurki SuperThings.

Poziom zabezpieczeń w Kaboom City nigdy wcześniej nie był na tak wysoki. Nowe kryjówki mają nowoczesne zamknięcia, które potrafią otworzyć tylko najsprytniejsze SuperThingsy. Szpiedzy potrzebują Secret Hideout, by się w nich ukryć i móc kontynuować swoje misje.

Postacie z serii SuperThings Secret Spies mają też do dyspozycji pojazdy SpyJets, które pomagają im w ich misjach! Są 4 różne modele do zebrania (w 2 wersjach kolorystycznych), a każdy z nich ma inne możliwości tajnego ataku: Bite Boat otwiera swoje „szczęki” i wystrzeliwuje pocisk; Monster Bike zmiecie wszystko, co stanie na jego drodze; Speed Jumper dzięki ukrytej katapulcie wyrzuca Złoczyńców w powietrze; Sky Hunter za pomocą szczypiec potrafi złapać każdą postać.

Mix wzorów, towar wysylany losowo. Cena za pojedynczą sztuke.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - SuperThings Secret Spies Dual Box

  • Producent: Magic Box
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8431618015490
  • EAN: 8431618015490
  • Wymiary: 108x102 mm

Inni Klienci kupili również