SuperThings. Superbot Red Fury Storm

Figurka Super Zings Things Superbot Fury Storm + Kid Fury W ładnym opakowaniu kolekcjonerskim. 1x Robot Fury Storm, 1x Ekskluzywny Kazoom Kid, 1x figurka KID FURY, akcesoria. Power Machines wkraczają do Kaboom City!
76,49 * 89,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 77,39 zł

Opis

Witaj w niesamowitym świecie SuperThings, gdzie każde dziecko może odkryć tajemnicę supermocarzy z Kaboom City! Przedstawiamy ekskluzywny zestaw SuperThings Superbot Red Fury Storm. W jednym starannie zaprojektowanym opakowaniu znajduje się moc atrakcji: niezwykły robot Fury Storm, ekskluzywne figurki Super Zings oraz mnóstwo akcesoriów.

SuperThings Superbot Red Fury Storm - co zawiera zestaw?

Zestaw SuperThings Superbot Red Fury Storm to prawdziwy skarb dla każdego małego kolekcjonera. W jego skład wchodzi rozbudowany robot Fury Storm, który jest jednym z Power Machines - potężnych maszyn, które zasiliły tętniące życiem Kaboom City. Robot ten z pewnością zaskoczy swoim wyglądem i funkcjonalnością, zapewniając dziecku wiele godzin kreatywnej zabawy.

Oprócz robota, zestaw zawiera dwie unikalne figurki Super Zings: ekskluzywnego Kazoom Kid i Kid Fury. Te niezwykłe postaci wprowadzą dodatkowe emocje do zabawy, umożliwiając stworzenie niesamowitych historii i scenariuszy. W zestawie znajdują się również akcesoria, które pomogą rozwijać wyobraźnię i kreatywność dziecka.

SuperThings Superbot Red Fury Storm - dla kogo jest przeznaczony?

Zestaw SuperThings Superbot Red Fury Storm jest idealnym prezentem dla małych miłośników przygód i kreatywnej zabawy. Te wyjątkowe figurki i robot, pełne detali, z pewnością przyciągną uwagę każdego dziecka, zarówno chłopców, jak i dziewcząt. SuperThings to świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych, zdolności spostrzegawczych oraz na pobudzanie wyobraźni.

Dzięki temu zestawowi, każde dziecko może stać się częścią fascynującego świata Kaboom City, tworzyć własne scenariusze i kształtować niezwykłe historie. Zabawa z SuperThings uczy dzieci strategii, negocjacji i rozwiązywania problemów, a także pozwala na zrozumienie zasad współpracy i rywalizacji.

SuperThings Superbot Red Fury Storm to więcej niż tylko zabawka. To narzędzie, które pozwala na rozwijanie umiejętności, kreatywności i zabawy w jednym. Czy jest coś lepszego niż widok uśmiechu na twarzy dziecka, które bawi się i uczy jednocześnie? Nie czekaj, odkryj świat SuperThings w sklepie bee.pl! Świat pełen supermocarzy z Kaboom City czeka na Ciebie!

Szczegóły - SuperThings. Superbot Red Fury Storm

  • Producent: Magic Box
  • Rok wydania: 2023
  • Kod producenta: TSP116IN00
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8431618018866
  • Język: angielski
  • EAN: 8431618018866
  • Wymiary: 12.0x22.0x7 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również