Swanson, Usa ALA Kwas Alfa Liponowy 600mg suplement diety 60 szt.

Kwas Alfa Liponowy zyskał popularność nie tylko w Ameryce Północnej, ale także na innych kontynentach robiąc absolutną furorę jako uzupełnienie codziennej diety. Kwas alfa liponowy ma szerokie zastosowanie poprzez swoje właściwości antyoksydacyjne. Kwas alfa liponowy nie jest naturalnie produkowany...

47.81 zł

Cena za szt. : 0.8zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kwas Alfa Liponowy zyskał popularność nie tylko w Ameryce Północnej, ale także na innych kontynentach robiąc absolutną furorę jako uzupełnienie codziennej diety. Kwas alfa liponowy ma szerokie zastosowanie poprzez swoje właściwości antyoksydacyjne. Kwas alfa liponowy nie jest naturalnie produkowany w naszym organizmie, a pozyskać go możemy poprzez jedzenie takich warzyw jak brokuły czy ziemniaki. 
 
Kwas alfa liponowy będzie doskonałym uzupełnieniem diety dla tych, którzy nie mogą spożywać wyżej wspomnianych warzyw, a nawet drożdży, nerek czy wątróbki. Jest to doskonała alternatywa dla prowadzących zdrowy tryb życia. Jednakże nie tylko uprawianie sportu stanowi doskonałą przesłankę do uzupełniania swojego codziennego menu o kapsułkę kwasu liponowego, bowiem pomaga ON również w walce z cukrzycą czy miażdżycą. Wiele osób stosuje stosuje go w celu poprawy pamięci i zapobieganiu zespołowi przewlekłego zmęczenia.
 
Codzienna porcja ALA Kwasu Alfa Liponowego sprawi, że będziemy pełni energii i zapału na długie godziny pracy. 
 
Opakowanie zawiera 60 sugerowanych porcji.
 
Zawartość 1 kapsułki:
Kwas alfa liponowy 600mg
 
Składniki:
Kwas alfa liponowy,otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: laurynian wapnia i dwutlenek krzemu.
 
Sposób użycia:
Jedna kapsułka dziennie.
 
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
 
Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA
 
Podmiot odpowiedzialny:
Pro Sport S.C.
ul. Pogodna 18
71-376 Szczecin
 
Producentem oferowanego przez nas ALA Kwasu Alfa Liponowego jest firma Swanson założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona, który poprzez swoją działalność chciał nieść ludziom zdrowie. Jego przedsiębiorstwo od lat produkuje popularne na rynku suplementy diety, które docierają nie tylko do mieszkańców Stanów Zjednoczonych, ale także do tych, pochodzących z najbardziej odległych zakątków świata.
 
Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Składniki - Swanson, Usa ALA Kwas Alfa Liponowy 600mg suplement diety 60 szt.

Kwas alfa liponowy,otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: laurynian wapnia i dwutlenek krzemu.

Wartości odżywcze

Zawartość 1 kapsułki:
Kwas alfa liponowy 600mg

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedna kapsułka dziennie. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dane producenta/dystrybutora

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Podmiot odpowiedzialny:
Pro Sport S.C.
ul. Pogodna 18
71-376 Szczecin

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Swanson, Usa ALA Kwas Alfa Liponowy 600mg suplement diety 60 szt.

  • Producent: Swanson, Usa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: SWAN033
  • EAN: 087614021676