Swanson, Usa Ashwagandha 450mg suplement diety 100 szt.

SUPLEMENT DIETY Zawartość 1 kapsułki: Ashwagandha (Withania Somnifera) (korzeń) 450mg Składniki: Ashwagandha, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do...

15.99 zł

-26%

21.68 zł

Cena za szt. : 0.16zł

Dodaj do schowka

Opis

Ashwagandha 450 mg marki Swanson to suplement diety, zawierający wyciąg z rośliny zwanej żeń-szeniem indyjskim.

Właściwości i zastosowanie
Żeń-szeń indyjski ma właściwości redukujące stres i stymulujące pracę umysłu dzięki zawartości związków z grupy glikowitanolidów. Stosowany jest  często w medycynie naturalnej.

Ten suplement diety zawierający wyciąg z żeń-szenia indyjskiego polecany jest osobom narażonym na stres, chcącym poprawić swoje samopoczucie oraz koncentrację. Istnieją jednak przeciwskazania do jego stosowania. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny go stosować. Żeń-szenia unikać powinny również osoby przyjmujące leki uspokajające, nasenne, znieczulające i przeciwpadaczkowe. Może powodować skutki uboczne takie jak: nadczynność tarczycy, pieczenie i swędzenie skóry.

Sposób użycia
Nie przyjmować więcej niż 1 kapsułkę dziennie.

Opakowanie zawiera 100 kapsułek, co wystarczy na 100 dni stosowania.

Zawartość 1 kapsułki
Ashwagandha (Withania Somnifera) (korzeń) 450 mg

Składniki
Ashwagandha, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik diety. Po otwarciu należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Producent
Marka Swanson Health Products istnieje od 1969 roku i zyskała renomę na całym świecie. Ich produkty są oparte na składnikach, które na każdym etapie produkcji są testowane pod względem czystości i skuteczności. Gotowe produkty natomiast przechodzą niezależne badania w laboratoriach w celu sprawdzenia, czy zawartość zgadza się z opisem na etykiecie. Firma otrzymała certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Swanson, Usa Ashwagandha 450mg suplement diety 100 szt.

  • Producent: Swanson, Usa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: SWANSON_3310
  • EAN: 087614019574