Swanson, Usa FS Milk Thistle 500mg suplement diety 100 szt.

SUPLEMENT DIETYZawartość 1 kapsułki:Ostropest plamisty (Silibum marianum) (sproszkowane nasiona) 500mgSkładniki:Ostropest plamisty, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu .Sposób użycia:Jedna kapsułka dziennie.Nie...

17.99 zł

-16%

21.45 zł

Cena za szt. : 0.18zł

Dodaj do schowka

Opis

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie:
100 kapsułek

Informacje o producencie:
Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Składniki - Swanson, Usa FS Milk Thistle 500mg suplement diety 100 szt.

Ostropest plamisty, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu .

Wartości odżywcze

Zawartość 1 kapsułki:
Ostropest plamisty (Silibum marianum) (sproszkowane nasiona) 500mg

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedna kapsułka dziennie. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dane producenta/dystrybutora

Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Swanson, Usa FS Milk Thistle 500mg suplement diety 100 szt.

  • Producent: Swanson, Usa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: SWANSON_3276
  • EAN: 087614019666