Swanson, Usa Kelp 225 µg 250 tab.

SUPLEMENT DIETY Kelp atlantycki 59 mg (ascophyllum noodosum)(standaryzowany do 0,4% jodu 225ug 150% RWS) * RWS – referencyjna wartość spożycia Opakowanie: 250 tabletek / 225 mcg. Masa netto opakowania: 93g. Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego...

20.74 zł

Cena za tab. : 0.08zł

Dodaj do schowka

Opis

SUPLEMENT DIETY

Kelp atlantycki 59 mg (ascophyllum noodosum)(standaryzowany do 0,4% jodu 225ug 150% RWS)
* RWS – referencyjna wartość spożycia

Opakowanie: 250 tabletek / 225 mcg.

Masa netto opakowania: 93g.

Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się, aby:

  • Cena produktu była możliwie najniższa.
  • Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Składniki - Swanson, Usa Kelp 225 µg 250 tab.

Kelp atlantycki, substancje wiążące: węglan wapnia i fosforan dwuwapniowy, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, stabilizator: guma akacjowa, substancja wiążąca: kwas tłuszczowy, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, maltodekstryna.

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedna tabletka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie przekraczać zalecanej dawki spożycia w ciągu dnia.

Informacja alergenna

Może zawierać skorupiaki (homar, krewetki, kraby).

Dane producenta/dystrybutora

Swanson Health Products Fargo, ND 58108, USA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Swanson, Usa Kelp 225 µg 250 tab.

  • Producent: Swanson, Usa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 087614117454
  • EAN: 087614117454