Swanson, Usa Taurynian Magnezu 100mg 120 tabl.

SUPLEMENT DIETYZawartość 2 tabletki:Magnez (z 2500mg taurynianu magnezu) 200mg 54%*Zawartość 4 tabletek:Magnez (z 5000mg taurynianu magnezu) 400mg 108%**RWS Referencyjne Wartości SpożyciaSkładniki:magnez, substancje wypełniające: mikrokrystaliczna celuloza i kwasy tłuszczowe, stabilizator: sól...

56.50

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

SUPLEMENT DIETY

Zawartość 2 tabletki:
Magnez (z 2500mg taurynianu magnezu) 200mg 54%*

Zawartość 4 tabletek:
Magnez (z 5000mg taurynianu magnezu) 400mg 108%*
*RWS Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki:
magnez, substancje wypełniające: mikrokrystaliczna celuloza i kwasy tłuszczowe, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropylmetylocelulozy, palmitynian wapnia, wodna otoczka kapsułki: woda oczyszczona, hydroksypropylometyloceluloza, wegetariański glicerol.

Sposób użycia:
Dwie tabletki 1-2 razy dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Opakowanie:
120 tabletek

Informacje o producencie:
Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Swanson, Usa Taurynian Magnezu 100mg 120 tabl.

  • Producent: Swanson, Usa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: SWANSON_3309
  • EAN: 087614113647

Inni Klienci kupili również