Swanson, Usa Turmeric 720mg 100 kaps.

SUPLEMENT DIETYZawartość 2 kapsułek:Turmeric (Curcuma longa) (kłącze) 1,44gSkładniki:Turmeric, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.Sposób użycia:Dwie kapsułki dziennie wraz z posiłkiem.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu...

15.99 zł

-22%

20.48 zł

Dodaj do schowka

Opis

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie:
100 kapsułek

Informacje o producencie:
Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Składniki - Swanson, Usa Turmeric 720mg 100 kaps.

Turmeric, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Wartości odżywcze

Zawartość 2 kapsułek:
Turmeric (Curcuma longa) (kłącze) 1,44g

Sposób przygotowania i przechowywania

Dwie kapsułki dziennie wraz z posiłkiem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
UWAGA!: W przypadku gastrycznych problemów zaprzestać stosowania. Nie odpowiednie dla ludzi z problemem z pęcherzykiem żółciowym

Dane producenta/dystrybutora

Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Swanson, Usa Turmeric 720mg 100 kaps.

  • Producent: Swanson, Usa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: SWANSON_1581
  • EAN: 087614019406