Swanson Valerian Root 475 mg Suplement diety 100 kaps.

SUPLEMENT DIETYZawartość 1 kapsułki:Kozłek lekarski (Valeriana officinalis) (korzeń) 475mgSkładniki:Kozłek lekarski, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza.Sposób użycia:Jedna, dwie kapsułki dziennie 1 godzinę przed snem.Nie przekraczać zalecanej porcji do...
38,83
Cena za kaps. : 0.39zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,83 zł

Opis

SUPLEMENT DIETY

Zawartość 1 kapsułki:
Kozłek lekarski (Valeriana officinalis) (korzeń) 475mg

Składniki:
Kozłek lekarski, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza.

Sposób użycia:
Jedna, dwie kapsułki dziennie 1 godzinę przed snem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Informacja ze strony producenta:
Może powodować uczucie senności. Nie należy stosować podczas jazdy i obsługi ciężkiego sprzętu. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem jeśli przyjmujesz leki na receptę, zwłaszcza usypiające i uspokajające.

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Opakowanie:
100 kapsułek

Informacje o producencie:
Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Szczegóły - Swanson Valerian Root 475 mg Suplement diety 100 kaps.

  • Producent: Swanson
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 087614015064
  • EAN: 087614015064

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmac

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>