Świat Bayala. Movie Lykos, Nugur & Piuh

Schleich 70710 Movie Lykos, Nugur & Piuh Bayala Cudowna podróż do świata fantasy... Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz...

71.26

Dodaj do schowka

Opis

Schleich 70710 Movie Lykos, Nugur & Piuh Bayala

Cudowna podróż do świata fantasy...

Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także tajemniczych stworzeń, takich jak smoki, pegazy, jednorożce, feniksy, syreny i inne magiczne istoty. W kolekcji znajdziesz także zestawy przedstawiające niezwykłe miejsca spotkań tych pięknych stworzeń.

Wilk Lykos, Szop Nugur i Smok Piuh 70710 to prawdziwe gwiazdy filmu kinowego o krainie bayala. Podczas pełnej przygód podróży do rodziców Nugura trójkę bohaterów połączyła prawdziwa przyjaźń. Od tej pory są ciągle razem i brykają wesoło wśród kwitnących łąk krainy bayala.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świat Bayala. Movie Lykos, Nugur & Piuh

Inni Klienci kupili również