Świat Bayala. Movie Ophira i Munyn

Schleich 70711 Movie Ophira i Munyn Bayala Dwie gwiazdy z filmu o krainie bayala® wywołują orgomny zamęt w królestwie elfów. Podczas tego zamieszania królowa mrocznych elfów Ophira i jej kruk Munyn niemal doprowadzają do tego, że wszystkie rośliny wiedną. Nie liczyli się jednak z tym, że odważny...

60.61

Dodaj do schowka

Opis

Schleich 70711 Movie Ophira i Munyn Bayala

Dwie gwiazdy z filmu o krainie bayala® wywołują orgomny zamęt w królestwie elfów. Podczas tego zamieszania królowa mrocznych elfów Ophira i jej kruk Munyn niemal doprowadzają do tego, że wszystkie rośliny wiedną. Nie liczyli się jednak z tym, że odważny Kuack udaremni ich plany. Przebrana za kruka mała papuga słonecznej elfki Surah pomaga uratować królestwo elfów. Dwie gwiazdy z filmu o krainie bayala® wywołują orgomny zamęt w królestwie elfów. Podczas tego zamieszania królowa mrocznych elfów Ophira i jej kruk Munyn niemal doprowadzają do tego, że wszystkie rośliny wiedną. Nie liczyli się jednak z tym, że odważny Kuack udaremni ich plany. Przebrana za kruka mała papuga słonecznej elfki Surah pomaga uratować królestwo elfów. Ophira i jej kruk z daleka obserwują kolorowe, wesołe święto smoków, które łączy w pokoju wszystkie szczepy elfów. Pewnego dnia Ophira znów będzie częścią krainy bayala.

Wszystkie figurki Schleich® tworzone są z dbałością o wierne oddanie szczegółów i są synonimem wartościowej zabawy edukacyjnej.

MOVIE Ophira i Munyn Figurka należy do serii tematycznej bayala® marki Schleich® i przeznaczona jest do użytku dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świat Bayala. Movie Ophira i Munyn

Inni Klienci kupili również