Świat Elfów Bayala. Elfka Eyela z lodowym jednorożcem

Cudowna podróż do świata fantasy. Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także...

69.42

-4%

72.31 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Cudowna podróż do świata fantasy.

Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także tajemniczych stworzeń, takich jak smoki, pegazy, jednorożce, feniksy, syreny i inne magiczne istoty. W kolekcji znajdziesz także zestawy przedstawiające niezwykłe miejsca spotkań tych pięknych stworzeń.

Majestatyczna Eyela jest następczynią tronu wszystkich słonecznych elfów oraz jedną z największych gwiazd filmu kinowego o krainie Bayala. Eyela całą sobą sprawia wrażenie przepięknej, powabnej, szlachetnej i królewskiej. Ponadto jest uważna i skromna, mądra, uczciwa i inteligentna, przyjacielska i szczodra, opiekuńcza i serdeczna. Następczyni tronu Eyela jest starszą, dorosła siostrą królewskich bliźniaczek księżniczki Sery i księżniczki Surah. Jej najlepszą przyjaciółką jest ładna i rozbrykana jak dziecko elfka Feya. Ale lubi także małą zuchwałą, rudowłosą słoneczną elfkę Marween.

Zawartość i cechy zestawu:

  • 1 x Eyela,
  • 1 x lodowa rzeźba jednorożca,
  • 1 x korona,
  • 1 x etola.

Korona i etola są zdejmowane.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świat Elfów Bayala. Elfka Eyela z lodowym jednorożcem

Inni Klienci kupili również