Świat Elfów Bayala. Elfka Feya

Cudowna podróż do świata fantasy. Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także...

48.96

-4%

51.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Cudowna podróż do świata fantasy.

Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także tajemniczych stworzeń, takich jak smoki, pegazy, jednorożce, feniksy, syreny i inne magiczne istoty. W kolekcji znajdziesz także zestawy przedstawiające niezwykłe miejsca spotkań tych pięknych stworzeń.

Śliczna i rozbrykana jak dziecko złotowłosa elfka Feya jest jedną z gwiazd filmu kinowego o krainie Bayala. Jest ona najlepszą przyjaciółką Eyeli, samej następczyni tronu raju elfów Bayala. Uwielbia jazdę konną i okazuje największe serce ze wszystkich elfów. Ponieważ jest serdeczna i przyjacielska, inne elfy bardzo ją lubią. Jest niepoprawną optymistką i nawet kiedy wszyscy już porzucili nadzieję, to ona zawsze wierzy, że wszystko będzie dobrze.

Zawartość i cechy zestawu:

  • 1 x Feya,
  • 1 x motyl,
  • Feya może trzymać w rękach motyla

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świat Elfów Bayala. Elfka Feya

Inni Klienci kupili również