Świat Elfów Bayala. Elfka Marween z Nugur i Piuh

Cudowna podróż do świata fantasy. Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także...

59.31 zł

-9%

65.26 zł

Dodaj do schowka

Opis

Cudowna podróż do świata fantasy.

Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także tajemniczych stworzeń, takich jak smoki, pegazy, jednorożce, feniksy, syreny i inne magiczne istoty. W kolekcji znajdziesz także zestawy przedstawiające niezwykłe miejsca spotkań tych pięknych stworzeń.

Zuchwała, rudowłosa elfka słoneczna Marween jest jedną z gwiazd filmu kinowego o krainie Bayala. Jest bardzo wesołą elfką. Kocha tańczyć i śpiewać, jest serdeczna i zabawna i ma szczególne podejście do zwierząt. Chociaż jest małą samotniczką, to inne elfy bardzo ją lubią. Jej wesoła powierzchowność skrywa także refleksyjny charakter. W tym zestawie jest razem ze swoim uroczym szopem praczem Piuh oraz świeżo wyklutym smokiem o imieniu Nugur.

Zawartość i cechy zestawu:

  • 1 x Marween,
  • 1 x smok Nugur,
  • 1 x szop pracz Piuh.

Szop pracz może siedzieć na głowie Marween i samodzielnie stać.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świat Elfów Bayala. Elfka Marween z Nugur i Piuh