Świat Elfów Bayala. Elfka Marween z Nugur i Piuh

Cudowna podróż do świata fantasy. Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także...

67.02

67.70 zł

Dodaj do schowka

Opis

Cudowna podróż do świata fantasy.

Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także tajemniczych stworzeń, takich jak smoki, pegazy, jednorożce, feniksy, syreny i inne magiczne istoty. W kolekcji znajdziesz także zestawy przedstawiające niezwykłe miejsca spotkań tych pięknych stworzeń.

Zuchwała, rudowłosa elfka słoneczna Marween jest jedną z gwiazd filmu kinowego o krainie Bayala. Jest bardzo wesołą elfką. Kocha tańczyć i śpiewać, jest serdeczna i zabawna i ma szczególne podejście do zwierząt. Chociaż jest małą samotniczką, to inne elfy bardzo ją lubią. Jej wesoła powierzchowność skrywa także refleksyjny charakter. W tym zestawie jest razem ze swoim uroczym szopem praczem Piuh oraz świeżo wyklutym smokiem o imieniu Nugur.

Zawartość i cechy zestawu:

  • 1 x Marween,
  • 1 x smok Nugur,
  • 1 x szop pracz Piuh.

Szop pracz może siedzieć na głowie Marween i samodzielnie stać.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świat Elfów Bayala. Elfka Marween z Nugur i Piuh

Inni Klienci kupili również