Świat Elfów Bayala. Elfka Sera i Elf Jaro

Cudowna podróż do świata fantasy. Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także...

73.42

-18%

89.44 zł

Dodaj do schowka

Opis

Cudowna podróż do świata fantasy.

Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także tajemniczych stworzeń, takich jak smoki, pegazy, jednorożce, feniksy, syreny i inne magiczne istoty. W kolekcji znajdziesz także zestawy przedstawiające niezwykłe miejsca spotkań tych pięknych stworzeń.

Księżniczka słonecznych elfów Sera oraz młody elf cienia Jaro to dwie gwiazdy filmu kinowego o krainie Bayala. Sera i jej siostra Surah to królewskie bliźniaczki z raju elfów Bayala. Sera jest romantyczna, wrażliwa, współczująca, bardzo pewna siebie i często śni na jawie. Kocha swój dom, przyrodę, zwierzęta oraz las. Ona jest uzdrowicielką, która kocha przyrodę i wie wszystko o leczniczych właściwościach roślin i ziół. Przyjacielski Jaro należy do plemienia elfów cienia i jest odważnym, gotowym do pomocy młodym elfem. A chociaż Sera i Jaro pochodzą z dwóch różnych światów, łączy ich coś szczególnego i pomagają sobie wzajemnie.

Zawartość i cechy zestawu:

  • figurka elfki Sery,
  • figurka elfa Jaro.

Sera i Jaro mogą stać razem, obejmując się.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świat Elfów Bayala. Elfka Sera i Elf Jaro

Inni Klienci kupili również