Świat fizyki. Szkoła podstawowa klasa 8. Zbiór zadań

Zbiór zadań Świat fizyki. Klasa 8. jest skorelowany z podręcznikiem Świat fizyki do klasy 8. W tym zbiorze znajdują się zadania do wszystkich działów z podręcznika: - Przemiany energii w zjawiskach cieplnych, - Drgania i fale sprężyste, - O elektryczności statycznej, - O prądzie elektrycznym, - O...
26,46

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,04 zł

Opis

Zbiór zadań Świat fizyki. Klasa 8. jest skorelowany z podręcznikiem Świat fizyki do klasy 8. W tym zbiorze znajdują się zadania do wszystkich działów z podręcznika:
- Przemiany energii w zjawiskach cieplnych,
- Drgania i fale sprężyste,
- O elektryczności statycznej,
- O prądzie elektrycznym,
- O zjawiskach magnetycznych,
- Optyka, czyli nauka o świetle.
- Dodatkowo w zbiorze zamieszczono Zadania przekrojowe.

Praca ze zbiorem aktywizuje ucznia, skłania do przeprowadzania rozumowania, ścisłego formułowania myśli, poszukiwania nowych rozwiązań. Zbiór zawiera 200 zadań i dodatkowo zamieszczono: odpowiedzi do zadań, tabelę wzorów fizycznych oraz tablice wielkości fizycznych. Przejrzysty i czytelny układ graficzny oraz prosty język przekazu ułatwia uczniom trenowanie umiejętności.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Świat fizyki. Szkoła podstawowa klasa 8. Zbiór zadań"?
Andrzej Kurowski,Jolanta Niemiec to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Świat fizyki. Szkoła podstawowa klasa 8. Zbiór zadań" został przygotowany przez Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się na karcie kupowanego produktu.


O wydawcy opisywanego podręcznika:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to istotny podmiot na polskim rynku wydawniczym. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 r., WSiP wydało niezliczoną liczbę publikacji edukacyjnych, współpracując z cenionymi ekspertami i naukowcami. Oferta wydawnictwa obejmuje liczne cykle podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, jak również innowacyjne platformy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Dodatkowo, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł liczy 64 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną grafikami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Świat fizyki. Szkoła podstawowa klasa 8. Zbiór zadań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>