Świat małej Julki. Kłopotliwa sprawa z WC. Wychowanie przez czytanie

Opowieści z serii "Wychowanie przez czytanie" przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-4 lat oraz ich rodziców, którzy poszukują wskazówek dotyczących wychowania swoich maluszków. Podane tu recepty na sprostanie wielu problemom mogą okazać się bardzo przydatne. Tematy czytanek dostarcza samo życie mamy...
4,88 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,88 zł

Opis

Opowieści z serii "Wychowanie przez czytanie" przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-4 lat oraz ich rodziców, którzy poszukują wskazówek dotyczących wychowania swoich maluszków. Podane tu recepty na sprostanie wielu problemom mogą okazać się bardzo przydatne. Tematy czytanek dostarcza samo życie mamy więc kłopot pieluszkowy, lęk przed pójściem do przedszkola, oczekiwanie na rodzeństwo i zazdrość o brata lub siostrę, dziecięcy egoizm i problemy z jedzeniem. Lekko i trafnie o ważnych rzeczach - tak właśnie powinno wyglądać wychowanie przez czytanie.

Książeczka "Świat małej Julki. Kłopotliwa sprawa z WC. Wychowanie przez czytanie" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących książeczek poruszających ciekawe tematy. "Świat małej Julki. Kłopotliwa sprawa z WC. Wychowanie przez czytanie" to świetny podarunek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Publikacje dla dzieci w wieku 1-4 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - kup także następne książki z serii "Wychowanie przez czytanie".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Świat małej Julki. Kłopotliwa sprawa z WC. Wychowanie przez czytanie" udostępniło Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to wybierz także inne publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.