Świat masażu i medycyny zen

  • kos92
Praktyczny podręcznik podstaw masażu i medycyny zen. Oprócz technik masażu zawiera również ziołowe przepisy wspomagające leczenie różnych dolegliwości. Mistrz KAISEN pozostaje wierny specyficznej edukacji zen, surowej, ale wolnej i pozbawionej umartwień. Poprzez praktykę uwagi uczy, jak osiągać...

16.69 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Praktyczny podręcznik podstaw masażu i medycyny zen. Oprócz technik masażu zawiera również ziołowe przepisy wspomagające leczenie różnych dolegliwości.

Mistrz KAISEN pozostaje wierny specyficznej edukacji zen, surowej, ale wolnej i pozbawionej umartwień. Poprzez praktykę uwagi uczy, jak osiągać stan gotowości Umysłu, który pozwala uchwycić realność każdej chwili. Tak, by współczucie i mądrość mogły się wyrażać przez myśli, słowa i właściwe działanie. Jego duch - jak woda w rzece - nie zatrzymuje się na niczym i nieustannie wyraża się przez intuicję i twórczość. To właśnie sprawia, że jego nauka jest ciągle żywa. Obecnie Mistrz KAISEN zajmuje się kształceniem mnichów i mniszek. W duchu otwarcia na świat zachęca do przekazu fundamentalnych wartości, które wszystkich prowadzą do szczęścia niezależnie od wiary, filozofii czy kultury.Dane techniczne:
Autor: Mistrz Kaisen
Format: A4 poziomy
Ilość stron: 68
Oprawa: miękka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świat masażu i medycyny zen

  • Autor: Kaisen Mistrz
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: kos92
  • EAN: 1100000041672