Świat zwierząt Outlet

Świat zwierząt to wesoła książka dla ciekawych świata dzieci. Dzięki kolorowankom, interesującym zadaniom i humorystycznym wstawkom maluch może dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającej go rzeczywistości i radośnie spędzić czas z bliskimi.
5,88 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,70 zł

Opis

Świat zwierząt to wesoła książka dla ciekawych świata dzieci.

Dzięki kolorowankom, interesującym zadaniom i humorystycznym wstawkom maluch może dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającej go rzeczywistości i radośnie spędzić czas z bliskimi.

Maciej Maćkowiak jest autorem historii "Świat zwierząt".

"Świat zwierząt" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Świat zwierząt została udostępniona przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.