Świat zwierząt

Świat zwierząt to wesoła książka dla ciekawych świata dzieci. Dzięki kolorowankom, interesującym zadaniom i humorystycznym wstawkom maluch może dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającej go rzeczywistości i radośnie spędzić czas z bliskimi.
8,04

Opis

Świat zwierząt to wesoła książka dla ciekawych świata dzieci.

Dzięki kolorowankom, interesującym zadaniom i humorystycznym wstawkom maluch może dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającej go rzeczywistości i radośnie spędzić czas z bliskimi.

Maciej Maćkowiak to autor historii "Świat zwierząt".

"Świat zwierząt" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Świat zwierząt" opublikowało Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.