Świecące zwierzątka różne rodzaje Dumel

Zabawka, która umożliwi każdemu maluchowi poznanie zwyczajów panujących w domu.Domek jest pełen ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek oraz wypełniony dźwiękami i rymowankami prawie w każdym miejscu. Maluch naciskając na przedmioty i urządzenia znajdujące się w domku, usłyszy ich...

21.09 zł

-32%

31.14 zł

Dodaj do schowka

Opis

Największym wyzwaniem dla maluszka około pierwszego roku życia jest opanowanie czynności chodzenia i rozpoczynanie nauki mówienia. Niemniej jednak równie ważny dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka w tym czasie jest jego rozwój sensoryczny.

Bodźcowanie dziecka poprzez pobudzanie jego różnych zmysłów przekłada się na jego dalsze postępy i szybsze opanowywanie następnych czynności w kolejnych latach życia. Wie o tym doskonale producent zabawek Dumel, który od lat tworzy ciekawe i rozwijające zabawki z myślą o najmłodszych.

Oferowany produkt to różnego rodzaju świecące zwierzątka, które świecą się, wydają różne dźwięki, kręcą się i obracają.

Dla każdego małego dziecka, dom jest niczym pełna tajemnic magiczna kraina. Każdy jego kąt cechuje się swoimi dźwiękami, zapachami. Aby wspomóc dziecko w rozróżnianiu różnych urządzeń i pomieszczeń w domu, a także pobudzać jego logiczne myślenie i zdolności kojarzenia pewnych faktów, umieść na różnych urządzeniach w domu nasze świecące zwierzątka. Po naciśnięciu każdego z nich, dziecko usłyszy realistyczne dźwięki, jakie zwykle emituje dane urządzenie. Zwierzątka mają również funkcję przełączania ich z trybu dźwięki na tryb "wesołe rymowanki", które zwierzątko recytuje, co dodatkowo intryguje każdego maluszka.

W obu trybach zwierzątka mają zdolność poruszania się. Przykładowo: kolorowe motylki obracają się, samochodziki jeżdżą w kółka, a wiewiórki mogą wspinać się po poręczy.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.

Szczegóły - Świecące zwierzątka różne rodzaje Dumel

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt