NOWOŚĆ Świnia

Świnia

Świnia, Farm World RedŚwinia domowa pochodzi od dzika. W wyniku hodowli na całym świecie uzyskano około 70 ras świń o najróżniejszym umaszczeniu.Świnie są zazwyczaj różowe i mają szczecinę. Ale w zależności od rasy mogą być brązowe, czarne lub cętkowane. Mówi się, że są brudne, bo lubią taplać się...

31.55 zł

Dodaj do schowka

Opis

Świnia, Farm World Red

Świnia domowa pochodzi od dzika. W wyniku hodowli na całym świecie uzyskano około 70 ras świń o najróżniejszym umaszczeniu.

Świnie są zazwyczaj różowe i mają szczecinę. Ale w zależności od rasy mogą być brązowe, czarne lub cętkowane. Mówi się, że są brudne, bo lubią taplać się w błocie. W rzeczywistości, tak jak słonie, po prostu pozwalają sobie na przyjemną chłodzącą kąpiel w czasie upałów. Błoto chroni je wówczas również przed ugryzieniami owadów. Niektórzy ludzie hodują świnie jako zwierzęta domowe, ponieważ są bardzo pokojowe, wrażliwe, społeczne, ciekawskie i inteligentne.

To nowa seria produktów Schleich - Red. Figurka, której numer oznaczony jest dodatkowo literą S, znajduje się w półprzezroczystej saszetce, z pięknym zadrukowanym tłem nawiązującym do serii, z której pochodzi produkt. W tym wypadku to seria Farm World. Produkt wraz z saszetką stanowią spójny zestaw, który stanowić może doskonałą formę prezentu.  

Ciekawostka
Świnie są inteligentniejsze niż psy.

Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Świnia

  • Producent: Schleich
  • Kod producenta: GXP-788818
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4059433405988
  • EAN: 4059433405988
  • Wymiary: 100x55x29 mm