Świnka Peppa. George Pirat 25 cm Tm Toys

Zabawki z uwielbianej przez dzieci bajki "Świnka Peppa". Peppa to mała świnka, która jest ciekawska, bardzo pomysłowa i kocha przygody. Uwielbia grać w różne gry, przebierać się, a ponad wszystko spędzać dni na dworze i skakać do...

26.45 zł

-34%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Świnka Peppa to bajka, która podbija serca najmłodszych widzów. Bohaterka jest energiczna, ma wiele pomysłów i wprost tryska optymizmem. W tych pomysłach towarzyszą śwince rodzice, brat George oraz dziadek i babcia. Twoje dziecko uwielbia Świnkę Peppę oraz innych bohaterów bajki? Nie może oderwać wzroku na chwilę od animacji z udziałem różowego zwierzaczka i jej najbliższych? Już teraz możesz sprawić mu najlepszy prezent, o jakim marzy! Jest to idealny upominek na urodziny lub święta.

George Pirat to brat świnki Peppy. Kolekcjonowanie innych bohaterów tej bajki z pewnością sprawi malcowi dużą radość. Maskotka jest różowa, posiada biało-niebieską piracką bluzeczkę oraz duży, czarny piracki kapelusz. W ręku trzyma brązową lornetkę. Wprost idealnie odzwierciedla postać występującą w bajce, dzięki czemu zabawka staje się jeszcze bardziej realistyczna w oczach dziecka.

Maskotka ma wysokość 25 cm, sprawdzi się idealnie podczas zabawy w domu. Nie zajmuje dużo miejsca, także Twoje dziecko bez problemu może zabrać Pirata George’a w każdą podróż czy do przedszkola. Nie musi się rozstawać z nią nawet na chwilę.

Bajkę oglądają dzieci w różnym wieku, dlatego również maskotka przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Idealnie sprawdzi się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Świnka Peppa to bajka, którą interesują się zarówno młodzi mężczyźni, jak również młode damy.

Producentem maskotki jest Tm Toys. Firma od lat zajmuje się dystrybucją zabawek, gwarantująć ich najwyższą jakość.

Szczegóły - Świnka Peppa. George Pirat 25 cm Tm Toys

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt