Świnka Peppa. Pewnego razu. Kopciuszek

Kto z najmłodszych nie zna wesołej, przezabawnej świnki imieniem Peppa? Znają ją chyba wszystkie dzieci! Świnka na dobre zagościła w sercach najmłodszych, ucząc ich i bawiąc każdego dnia. Książeczki łączą w sobie to, co dla rodziców jest najważniejsze - świetną zabawę oraz edukację, doskonale...
11,19 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,00 zł

Opis


Kto z najmłodszych nie zna wesołej, przezabawnej świnki imieniem Peppa?
Znają ją chyba wszystkie dzieci!
Świnka na dobre zagościła w sercach najmłodszych, ucząc ich i bawiąc każdego dnia.
Książeczki łączą w sobie to, co dla rodziców jest najważniejsze - świetną zabawę oraz edukację, doskonale wypełniając wolny czas naszym dzieciom.

Autorem książeczki "Świnka Peppa. Pewnego razu. Kopciuszek" jest Agnieszka Ostojska-Badzak (red.).

Publikacja pt. "Świnka Peppa. Pewnego razu. Kopciuszek" została umieszczona w działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają maluchowi doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Świnka Peppa jest uwielbianą przez maluchy postacią. Maluchy z zaciekawieniem śledzą przygody tej postaci. Świnka Peppa zapewnia dobrą zabawę, świetnie wypełniając czas każdego dnia.

Maluchy w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

 

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź również pozostałe książki z cyklu "Świnka Peppa".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 30 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Świnka Peppa. Pewnego razu. Kopciuszek" została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.

Szczegóły - Świnka Peppa. Pewnego razu. Kopciuszek

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>