Świnka Peppa. Zgrana Paczka

Zestaw Zgrana paczka, ruszaj na wspaniałą przygodę. Megapaczka zawiera książkę z mnóstwem zadań i łamigłówek, kolorowe kredki oraz dwustronne puzzle. Jeden z obrazków układanki można pokolorować według własnego pomysłu. Zgrana Paczka naprawdę dobrze się układa. Sprawdź to! Produkt zawiera zawieszkę...
17,01 * 27,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,48 zł

Opis

Zestaw Zgrana paczka, ruszaj na wspaniałą przygodę. Megapaczka zawiera książkę z mnóstwem zadań i łamigłówek, kolorowe kredki oraz dwustronne puzzle. Jeden z obrazków układanki można pokolorować według własnego pomysłu. Zgrana Paczka naprawdę dobrze się układa. Sprawdź to! Produkt zawiera zawieszkę na euro haczyk.

Historyjka "Świnka Peppa. Zgrana Paczka" to praca zbiorowa, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Świnka Peppa. Zgrana Paczka" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

 

Pozycja "Świnka Peppa. Zgrana Paczka" została udostępniona przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz też inne tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Świnka Peppa. Zgrana Paczka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>