Syoss Oleo Intense farba do włosów trwale koloryzująca z olejkami 9-10 Jasny Blond

Profesjonalnej jakości kolor z olejkami - bez amoniaku Syoss Oleo Intense - nasza pierwsza trwała koloryzacja z olejkami. Nasycona aktywującymi olejkami formuła pozwala zmaksymalizować efekt koloryzacji i zapewnia wyjątkową intensywność i doskonałą trwałość koloru. Stworzona przy udziale i...

26.89

Dodaj do schowka

Opis

Profesjonalnej jakości kolor z olejkami - bez amoniaku Syoss Oleo Intense - nasza pierwsza trwała koloryzacja z olejkami. Nasycona aktywującymi olejkami formuła pozwala zmaksymalizować efekt koloryzacji i zapewnia wyjątkową intensywność i doskonałą trwałość koloru. Stworzona przy udziale i testowana przez fryzjerów i stylistów.

- włosy do 50% bardziej odżywione*
- do 90% więcej blasku**
- rozjaśnianie do 3 tonów - olśniewający blond
- profesjonalne pokrycie siwych włosów

*w porównaniu do linii podstawowej Syoss
**w porównaniu do włosów niefarbowanych

Odcień 9-10:
- rozjaśnia do 3 tonów;
- odpowiedni do włosów mocno posiwiałych;
- odcień trwały (poziom 3). Syoss to profesjonalna koloryzacja, na którą możesz sobie pozwolić. Farba do włosów Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów.

Sposób przygotowania i przechowywania

Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Odcień odpowiedni do włosów od jasnego blondu po ciemny blond. Do lekko posiwiałych włosów. Trwała koloryzacja Poziom 3. Przechowuj w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

WAŻNE WSKAZÓWKI: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Zawiera nadtlenek wodoru. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Składniki podane są na spodzie opakowania. Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz załączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałaś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać, aby produkt kupić odpowiednio wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Syoss Oleo Intense farba do włosów trwale koloryzująca z olejkami 9-10 Jasny Blond

  • Producent: Syoss
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000100814379
  • EAN: 9000100814379
  • Wymiary: 16.6 x 9 x 4.4 cm

Inni Klienci kupili również