Szalona Pułapka

Sprawdź ile sera zdołasz złapać… ale uważaj na pułapkę! Umieść karty w pułapce, nastaw ją i wyciągaj karty, ale uważaj! Jeśli utkniesz w pułapce stracisz kartę! Sprawdź swój refleks na 3 poziomach trudności. Szalona Pułapka dla wszystkich odważnych dzieci. Zawartość: 1 pułapka, 30 serowych kart, 1...

69.65 zł

-19%

86.23 zł

Dodaj do schowka

Opis

Świat dziecięcych zabaw jest ograniczany jedynie przez niejasne reguły rządzące wyobraźnią. Zwykłe rzeczy, na które w życiu codziennym nie zwracamy żadnej uwagi, mogą stać się wspaniałą rozrywką naszych maluchów. Firma Cobi chcąc zainteresować najmłodszych graczy i poprzez zabawę przyczynić się do rozwoju zwinności dziecka, stworzyła grę zręcznościową Szalona pułapka, która może stanowić wspaniały sposób na spędzenie rodzinnego, radosnego popołudnia.

Sprawdź ile sera zdołasz złapać ale uważaj na pułapkę! Umieść karty w pułapce, nastaw ją i wyciągaj karty, ale uważaj! Jeśli utkniesz w pułapce stracisz kartę! Sprawdź swój refleks na 3 poziomach trudności. Szalona Pułapka dla wszystkich odważnych dzieci.

Pomarańczowa pułapka na myszy, czarna dźwignia oraz miejsce specjalnie przeznaczone na kawałki żółtego sera – brzmi znajomo? Tak, zapewne często pozbywałeś się za pomocą takiego sprzętu nieproszonych gości z domu. My jednak proponujemy alternatywne rozwiązanie przenoszące przedmioty codziennego użytku do świata dziecięcych zabaw. Plastikowa pułapka to fundament gry, która pomaga rozwinąć dziecku refleks i zwinność. Każdą rozgrywkę rozpoczynamy od umieszczenia serowych kart w pułapce – po przeciągnięciu dźwigni karty będą pojawiać się w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu. Celem jest zdobycie jak największej ilości kart bez uruchomienia pułapki – to wiąże się ze stratą karty. Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i wymaga minimum dwóch uczestników. Ze względu na duże zróżnicowanie wieku potencjalnych odbiorców, Serowa pułapka posiada trzy poziomy trudności umożliwiające wybór zaawansowania gry odpowiedni do wieku i umiejętności dziecka.

W zestawie gry Serowa pułapka znajdziemy:

 • jedną pułapkę,
 • trzydzieści kart,
 • instrukcję,
 • dwunastomiesięczną gwarancję.

Rok 1987 roku wypełniony dynamicznymi pracami przy produkcji gier planszowych i puzzli – to początek działalności firmy Cobi, która dziś funkcjonuje jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zajmujących się produkcją klocków konstrukcyjnych oraz importem i dystrybucją zabawek, m.in. plastikowych modeli do składania, kreatywnych zestawów czy zabawek interaktywnych. Współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami oraz umowy handlowe nawiązywane ze specjalistycznymi rynkami na całym świecie sprawiają, że popularność Cobi wciąż rośnie, a rodzice chętnie sięgają po produkty firmy, które nie tylko bawią, ale i uczą.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Szalona Pułapka

 • Producent: Cobi
 • Wiek: 3+
 • Rok wydania: 2017
 • Wymiary: 30,5x24,5x11 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 8056379034056
 • EAN: 8056379034056