Szalony wynalazca i inne opowieści. Jonka, Jonek i Kleks. Tom 8

  • Szarlota Pawel
  • Egmont
  • Jonka, Jonek i Kleks
  • 9788328127401
  • 48 godzin + czas dostawy
Przygody Jonki, Jonka i Kleksa to legenda polskiego komiksu dziecięcego. Wesołe, pełne fantazji i groteski historyjki ukazywały się od lat 70. do 90. XX wieku na łamach popularnego pisma ?Świat Młodych?, a także w wydaniach albumowych. Jonka i Jonek ? dwoje nastolatków wychowywanych wśród...

20.49

-18%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przygody Jonki, Jonka i Kleksa to legenda polskiego komiksu dziecięcego. Wesołe, pełne fantazji i groteski historyjki ukazywały się od lat 70. do 90. XX wieku na łamach popularnego pisma ?Świat Młodych?, a także w wydaniach albumowych.

Jonka i Jonek ? dwoje nastolatków wychowywanych wśród peerelowskich bloków ? dzięki Kleksowi odrywają się od codziennej rutyny i wkraczają do krainy fantazji i marzeń.

Przypominamy czytelnikom sympatycznych bohaterów i ich świat, którego granice wyznacza tylko wyobraźnia.

Ósmy tom serii zawiera zbiór krótkich opowieści. Szalony wynalazca i Szukajmy ciotki Plopp! to już drugie wydanie przygodowych historii publikowanych niegdyś przez Egmont w twardej oprawie. Pozostałe trzy komiksy nie są regularnymi opowieściami, a materiałami okolicznościowymi mającymi na celu promowanie wśród czytelników ?Świata Młodych? zuchowych sprawności (w formie kalendarza), oszczędzania (Tajemnica VIIB) i bezpieczeństwa (Przygody Kuby i Kleksa).

W planach jest także dziewiąty tom Przygód Jonki, Jonka i Kleksa z opowieściami Odwiedziny smoka oraz Na wakacjach.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Szalony wynalazca i inne opowieści. Jonka, Jonek i Kleks. Tom 8