Szczęście. Elementarz Ważnych Słów

Ważne słowa, które pomagają przedszkolakom nazwać emocje i zrozumieć świat. Słowa są niezwykle ważnym narzędziem wyrażania siebie i rozumienia świata. Elementarz Ważnych Słów to przyjazna, ilustrowana seria dla przedszkolaków, która wprowadza dzieci w świat Dorosłych Słów. Czasami dzieciom trudno...
19,99 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,05 zł

Opis

Ważne słowa, które pomagają przedszkolakom nazwać emocje i zrozumieć świat.

Słowa są niezwykle ważnym narzędziem wyrażania siebie i rozumienia świata. Elementarz Ważnych Słów to przyjazna, ilustrowana seria dla przedszkolaków, która wprowadza dzieci w świat Dorosłych Słów. Czasami dzieciom trudno jest zrozumieć, o co chodzi dorosłym, gdy używają abstrakcyjnych pojęć. Książki z tej serii w przyjazny sposób tłumaczą więc, o co chodzi. Budują w ten sposób pewność siebie, zaufanie do języka, umiejętność wyrażania się, kształtują empatię. Pozwalają zrozumieć kwestie, o których tyle mówią dorośli – zdrowie, życzliwość, zaufanie, rozwój.

Tom Szczęście to idealny pretekst, by wspólnie cieszyć się szczęściem płynącym z relacji; omówić też sytuacje, które były dla malucha trudniejsze.

Na końcu tomu znajduje się lista dziesięciu pomysłów dla rodziców i pedagogów, jak wspierać dziecko w nauce i jak rozbudzać w nim ciekawość. Strategie te wspierają dziecko, ale mogą być wykorzystane również przez dorosłych w ich własnym życiu – bo nauka nie kończy się wraz z dzieciństwem.

Helen Mortimer, Cristina Trapanese to autor książki "Szczęście. Elementarz Ważnych Słów".

W oryginale publikacja nosi tytuł: Big Words for Little People. Happines.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące tematy. "Szczęście. Elementarz Ważnych Słów" to wyśmienity prezent dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-7 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów również kolejne bajki z serii "Elementarz Ważnych Słów".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Szczęście. Elementarz Ważnych Słów" opublikowało Wydawnictwo Słowne Młode. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź także inne tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Szczęście. Elementarz Ważnych Słów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>