Szczoteczka elektryczna do zebów dla dzieci Smerfy Lorenay

  • Lorenay
  • 8412428011575
Szczoteczka elektryczna do zebów Smerfy Zaprojektowana specjalnie dla dzieci. Czyści skuteczniej, niż zwykła szczoteczka manualna.  

29.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Szczoteczka elektryczna do zębów dla dzieci Smerfy to produkt stworzony z myślą o komforcie i zdrowiu najmłodszych dzieci. Od teraz mycie zębów może być kolejną fascynującą przygodą w życiu twojego dziecka, a nie przykrym i nudnym obowiązkiem. Przekonaj swoją pociechę, że warto dbać o zdrowie jamy ustnej! Zabawny i pozytywnie kojarzący się wygląd szczoteczki do zębów ułatwi namówienie dziecka do codziennego ich mycia.

Wiemy, że dzieci zębów myć nie lubią. Rozsądnym wyborem jest zatem szczoteczka elektryczna Smerfy zamiast zwykłej i nudnej szczoteczki manualnej. W ten sposób masz pewność, że zęby dziecka będą umyte dokładniej. O to, żeby mycie zębów było przygodą, zadba smerf Ciamajda, który pozytywnie kojarzy się dzieciom z radosnymi przygodami w świecie Smerfów. Szczecina szczoteczki jest całkowicie bezpieczna dla szkliwa twojej pociechy. Mycie zębów dwa razy dziennie jest szczególnie ważne. Często trudno przekonać maluchy do mycia zębów chociaż raz dziennie. Odpowiednio przygotowany produkt, taki jak szczoteczka elektryczna dla dzieci Smerfy, może ci w tym pomóc. Zamiast straszyć dziecko dentystą, zaproś je do kolorowego świata bajek!

Producentem szczoteczki jest hiszpańska firma Lorenay, która specjalizuje się w produktach przeznaczonych dla dzieci, zwłaszcza szamponach, zapachach i kosmetykach związanych z higieną jamy ustnej. Podstawą działalności marki jest uczynienie codziennej higieny dziecka przyjemną i zachęcającą, dlatego stosuje ona bajkowe motywy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Brak specjalnych warunków przechwywania.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Zaleca się nadzór osoby dorosłej. Głowica zastępcza i bateria AA w zestawie.

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Dane producenta/dystrybutora

Allcor Sp. z o.o. Sp. k., ul. Fort Piłsudskiego 3/9, 02-704 Warszawa
 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Szczoteczka elektryczna do zebów dla dzieci Smerfy Lorenay

  • Producent: Lorenay
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8412428011575
  • EAN: 8412428011575
  • Wymiary: 25 x 3 x 9 cm