Szkolenia i usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kwalifikacja Z.13.5. Podręcznik do nauki zawodu. Technik BHP. Szkoły ponadgimnazjalne

Podręcznik do nauczania w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy realizujący treści z zakresu piątej części kwalifikacji Z.13 (Organizowanie i prowadzenie szkoleń oraz świadczenie usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy). W publikacji zawarto treści dotyczące warunków sprzyjających...
64,72 * 67,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,54 zł

Opis

Podręcznik do nauczania w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy realizujący treści z zakresu piątej części kwalifikacji Z.13 (Organizowanie i prowadzenie szkoleń oraz świadczenie usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy).

W publikacji zawarto treści dotyczące warunków sprzyjających uczeniu się dorosłych, metod aktywizujących podczas prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem nowoczesnych środków przekazu.

Podręcznik prezentuje wiedzę i uczy umiejętności związanych z analizowaniem i różnicowaniem celów kształcenia w kategoriach wiedzy, umiejętności i postaw, opracowywaniem materiałów popularyzujących problematykę bhp oraz wyborem treści, metod nauczania i środków dydaktycznych do określonych celów szkolenia oraz do specyfiki grupy szkoleniowej.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Szkolenia i usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kwalifikacja Z.13.5. Podręcznik do nauki zawodu. Technik BHP. Szkoły ponadgimnazjalne" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2015 roku. Od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Informacje o wydawcy opisywanego podręcznika:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to ceniony podmiot na polskim rynku edukacyjnym. Począwszy od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 r., WSiP wydało niezliczoną liczbę publikacji edukacyjnychwe współpracy z doświadczonymi naukowcami i ekspertami. Oferta wydawnictwa obejmuje liczne serie podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, a także innowacyjne platformy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Ponadto, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dedykowane wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Szkolenia i usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kwalifikacja Z.13.5. Podręcznik do nauki zawodu. Technik BHP. Szkoły ponadgimnazjalne

 • Autor: Wanda Bukała
 • Wydawnictwo WSiP
 • Rok wydania: 2015
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 296
 • Format: 17x24 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302150159
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna
 • ISBN: 9788302150159

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>