Szumiący miś z funkcją crysensor (turkus) Whisbear

Whisbear® PREMIUM - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor i tkaniną Minky® - pomaga od pierwszego dnia życia dziecka. Miś Whisbear® wykonany jest z najwyższej jakości miękkich, ekologicznie barwionych, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX® z inteligentnym urządzeniem emitującym szum suszarki, które...

199.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Szumiący miś z funkcją CRYsensor uszyty z tkaniny minky to doskonała zabawka niemowlęca - już od pierwszych dni życia. Wykonana jest z najwyższą starannością z materiałów barwionych ekologicznie i przyjaznych dziecku, oraz posiada atest OEKO-TEX®. Miś jest niezwykle miękki oraz estetycznie wykonany, a jego łapki szeleszczą co pozwala od najwcześniejszych chwil dziecku rozwijać.

Jednak najważniejszą zaletą misia jest możliwość emitowania przez niego dźwięków szumu suszarki, który działa uspokajająco na płaczące niemowlę. Szum ten przypomina maleństwu dźwięki jakie słyszało ono będąc jeszcze w łonie swojej mamy, dzięki czemu czuje się ono bezpiecznie, i uspokojone zasypia. Ponadto miś posiada specjalne czujniki, które wykrywają płacz dziecka, a następnie pozwalają na automatyczne uruchomienie szumu. Urządzenie przechodzi w tryb nasłuchu po około 20 minutach emitowania szumu. Dodatkowo miś posiada pięć stopni regulowania głośności. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy umożliwiające zaczepienia misia np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie.

Aby uruchomić misia należy umieścić go w bezpośredniej okolicy dziecka, na przykład przyczepić do łóżeczka, lub wózka w którym śpi dziecko za pomocą magnesów oraz włączyć szum i ustalić preferowaną głośność.

Miś emitujący szum to niezwykle inteligentne urządzenie pozwalające w bardzo szybkim czasie uspokoić oraz uśpić płaczące niemowlę.  Jest doskonałą alternatywą dla używania zwykłej suszarki lub odkurzacza za każdym razem, kiedy niemowlę płacze, bowiem posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i nie powoduje bezpośredniego zagrożenia powstania zwarcia, lub przegrzania - tak jak ma to miejsce w przypadku nagminnego uruchamiania domowych sprzętów emitujących szum w celu uspokojenia płaczącego maleństwa.

Whisbear to młoda firma stworzona przez grupę doświadczonych mam, która została doceniona przez konsumentów na całym świecie, bowiem produkowane przez nich misie pomagają ukoić ból podczas ataków kolki oraz uspokoić, i uśpić płaczące maleństwo.

Opakowanie zawiera ,,Szumisia'' przeznaczonego dla niemowląt od pierwszego dnia życia. Misie są ręcznie szyte, a do ich zasilania niezbędne są 3 baterie AAA, które nie są dołączone do produktu.

Kolor: kolorowy + turkusowa łapka z tkaniną Minky®

Pozostałe kolory:

  • kolorowy + cytrynowa łapka z tkaniną Minky®
  • kolorowy + arbuzowa łapka z tkaniną Minky®

Wymiary:

  • wymiary misia: 34x13,5 cm
  • wymiary urządzenia: 7x2,3 cm
  • wymiary opakowania standard: szer.16 cm; wys. 40 cm ; głęb. 14 cm
  • wymiary opakowania dla zestawu: : szer. 35 cm ; wys. 13 cm; głęb. 23 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Szumiący miś z funkcją crysensor (turkus) Whisbear