Szumiś główka mini ecru Szumisie

Szumiś mini – Szumiący przyjaciel Twojego maluszka Szumiś Mini – teraz kojący szum możesz zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz ma specjalnemu zapięciu na rzep, Szumiś Mini idealnie nadaje się do powieszenia na dziecięcym łóżeczku, wózku, foteliku samochodowym czy nosidełku....

99.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Szumiś Mini to niewielki pluszowy miś z szumiącym sercem - wbudowanym w środku mechanizmem, z którego emitowane są przyjazne dla dziecka dźwięki. Jest to całkowicie bezpieczne zabawka przeznaczona dla dzieci od narodzin, bo właśnie wtedy potrzebują one kojącego szumu, który emituje Szumiś.

Dlaczego pierwsza zabawka dla noworodka powinna szumieć?

Amerykański pediatra dr Harvey Karp opracował metodę uspokajania dzieci, którą nazwał 5S – od pięciu angielskich słów, które w tłumaczeniu na język polski znaczą: opatulanie, stabilizowanie pozycji, szumienie, kołysanie i ssanie. Zauważył on, iż zapewniając niemowlęciu te pięć czynników, uspokaja się ono i wycisza.

Noworodek po przyjściu na świat przeżywa szok ze względu na nagłą zmianę temperatury otoczenia, natężenie światła i dźwięków, a także różnorodność zapachów i ogrom przestrzeni, jaką ma do dyspozycji po opuszczeniu ciasnego, ale przytulnego i bezpiecznego brzucha mamy. Dlatego te pięć czynników pozwala dziecku w pewnym stopniu powrócić do przyjaznych i znanych mu wcześniej warunków, co umożliwia rozluźnienie i spokojny sen.

Szum emitowany przez Szumisia przypomina dźwięki słyszane w brzuchu – bicie serca mamy, szum wód płodowych i wiele innych przyjemnych odgłosów, które w sposób stłumiony dostawały się z otoczenia do wnętrza brzucha.

Jak skonstruowany jest Szumiś Mini?

Szumiś Mini to pluszowa głowa misia o wysokości 15 cm. W jej wnętrzu, w małej kieszonce zapinanej na suwak, ukryty jest bezpieczny mechanizm, który po włączeniu wydaje przyjemne dla dziecka szumy. Można go swobodnie wyjmować, by uprać główkę misia. Aby włączyć zabawkę, wystarczy ją nacisnąć, bez konieczności odpinania suwaka.

Szumiś Mini posiada 5 rodzajów białego szumu:

  • szum biały,
  • szum różowy,
  • szum bicia serca i wód płodowych,
  • szum morskich fa,
  • szum deszczu.

Jak używać Szumisia Mini?

Wystarczy włączyć wybrany program i przymocować misia w pobliżu główki dziecka. Wygodny rzep umożliwia przypięcie zabawki w dowolnym miejscu, np. w foteliku, leżaczku, wózku, czy łóżeczku.

Dane producenta/dystrybutora

Szumisie Sp. z o.o., Jamno 73 B, 99-400 Łowicz

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Szumiś główka mini ecru Szumisie

  • Producent: Szumisie
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907637944941
  • EAN: 5907637944941
  • Wymiary: 15 x 15 x 6 cm