Alphanova - kosmetyki ekologiczne

Kosmetyki naturalne i ekologiczne Alphanova to połączenie francuskiej jakości i naturalnych składników. Ta marka dba o całą rodzinę - w jej ofercie znajdziemy produkty zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i dla kobiet w ciąży. Kosmetyki zostały stworzone do pielęgnacji skóry bardzo wymagającej,

Alphanova jest twórcą kilku marek:

  • Alphanova Bebe - ekologicznych kosmetyków dla dzieci i niemowląt, np. kremy i mleczka do delikatnej skóry dziecka, krem przeciw odparzeniom, preparaty nawilżające.
  • Alphanova Kids - dermokosmetyków dla starszych dzieci, np. balsamy, szampony, antybakteryjne żele do mycia rąk, spraye odstraszające wszy.
  • Alphanova Natural Repair - preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej, np. kremy do twarzy, rąk, stóp, balsam do ciała, krem na bardzo podrażnioną skórę czy też głęboko regenerująca pomadka do ust.
  • Alphanova Sante - produkty dedykowane kobietom w ciąży, np. preparaty na rozstępy i cellulit.
  • Alphanova Sun - seria kosmetyków przeznaczona do kąpieli słonecznych, np. kremy przeciwsłoneczne, kojące żele po opalaniu.

Te kosmetyki pokochali ludzie z całego świata! Produkty są dostępne w Kanadzie, Europie, Rosji, Japoni, Korei, a nawet na Madagaskarze.

Produkty są bezpieczne, naturalne, łagodne a jednocześnie skuteczne. Wiele z nich posiada ekologiczne certyfikaty.

© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe