Karma dla dorosłych kotów


Algi, spirulina, łosoś, indyk – czy to brzmi jak zestawienie elementów odpowiednio zbilansowanej diety, który powinny stać się podstawą codziennego jadłospisu? I tak, i nie – zależy, jakie jest ich przeznaczenie! Odpowiednie skomponowanie składników odżywczych jest istotne nie tylko w przypadku ludzi, ale również zwierząt. Niezależnie od tego, jakim zwierzakiem się opiekujesz, musisz zadbać o jego odpowiedni rozwój i dostarczać mu pełnowartościowych składników.

Karma dla dorosłych kotów

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim produkty stworzone z myślą o kotach – ich wytwórcy na co dzień specjalizują się w produkcji kocich przysmaków. Jakie wyroby znajdziesz w naszym sklepie internetowym? Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

  • kawałki kurczaka i indyka z aloesem,
  • ryba dla dorosłego kota,
  • pasztet z kurczaka i indyka,
  • pasztet z łososia z algami „eko”,
  • kurczak z kawałkami ryby i spiruliną,
  • pasztet z kurczaka ze spiruliną i algami.  

Produkty te można podzielić na dwa podstawowe rodzaje, mianowicie posiłki znajdujące się w puszkach i dania pakowane w wygodne, jednorazowe opakowania. Różne opakowania mają odmienną pojemność. Dzięki temu możesz dostosować zawartość opakowania do wielkości porcji, które spożywa Twój kot. Dania w puszkach będą świetnym wyborem do domowych zapasów, natomiast przysmaki znajdujące się w mniejszych opakowaniach znakomicie sprawdzą się w podróży, kiedy liczy się przede wszystkim wygoda.

Produkty przygotowane z myślą o kotach to pełnowartościowe kompozycje, które dostarczą zwierzakowi niezbędnych składników odżywczych. Połączenie mięsa z kurczaka, łososia, indyka lub innej ryby z dodatkiem spiruliny, alg bądź aloesu to nie tylko pyszna przekąska dla Twojego kociego przyjaciela, ale także troska o jego układ pokarmowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami dostępnymi w tej kategorii i wyboru najlepszej opcji dla Twojego kota!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe