MakeMeBio


Kosmetyki naturalne - Make Me Bio

Make Me Bio powstało z miłości do natury oraz pasji do zdrowego, ekologicznego i nieprzepełnionego chemią życia.

W 100 % NATURALNE

Kosmetyki Make Me Bio zostały stworzone na bazie ekstraktów i wyciągów roślinnych, pochodzących z przebadanych i ekologicznych upraw, tłoczonych na zimno i nierafinowanych olejów oraz witamin w czystej postaci. Swoją wysoką jakość zawdzięczają odpowiedniej selekcji i harmonijnym połączeniom naturalnych składników.

W 100 % BEZPIECZNE

Make Me Bio to produkty w pełni bezpieczne dla skóry i kondycji organizmu. Właściwości zawartych w nich składników sprawiają, że produkty są hipoalergiczne, nie powodują podrażnień skóry czy wysypek. Są idealne dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergi, nie blokują porów skóry ani nie doprowadzają do jej nadmiernego wysuszenia.

W 100 % SKUTECZNE

O skuteczność kosmetyków dbają wysokiej klasy specjaliści – doświadczeni technologowie i dermatolodzy. Testy wykonywane w laboratoriach z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i metod badawczych sprawiają, że kosmetyki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Metody te dają nie tylko gwarancję wysokiej jakości, ale także sprawiają, że kosmetyki nie muszą i nie są testowane na zwierzętach.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe