Nasiona na kiełki

Są powszechnie wykorzystywane przy przygotowywaniu posiłków i stosowane w medycynie naturalnej starożytnych Chin. O czym mowa? O kiełkach, które – na wschodzie znane od najdawniejszych czasów – na zachodzie dopiero niedawno zostały docenione i przeniknęły do codziennej diety miliona osób. Kiełki nie bez powodu ceniono już w starożytności – są doskonałym źródłem łatwo przyswajalnych dla naszego organizmu składników takich jak witaminy i sole mineralne.

W naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością znajdziesz szeroki wybór nasion na kiełki – wszystkie produkty powstały na bazie certyfikowanych składników ekologicznych. Waszej uwadze polecamy między innymi:

  • nasiona brokułu na kiełki,
  • nasiona słonecznika na kiełki,
  • nasiona wiesiołka na kiełki,
  • nasiona rzodkiewki na kiełki,
  • nasiona fasoli mung na kiełki,
  • nasiona rzeżuchy na kiełki.  

Produkty dostępne w Bee to łatwy i prosty sposób na wyhodowanie kiełków na bazie nasion pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Nasiona wystarczy wyłożyć na podstawę płaskiego naczynia wyłożonego materiałem wchłaniającym wodę i delikatnie podlać letnią, przegotowaną wodą. Kiełki warto regularnie podlewać i przechowywać w zaciemnionym, ale ciepłym miejscu. Kiełki powinny być gotowe do spożycia po mniej więcej czterech dniach. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do zup, śniadań, sałatek i obiadów. Zainteresowanych własną kolekcją nasion na kiełki serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe