Nawozy granulowane


Pora na ogród

Uprawa roślin wbrew pozorom nie jest wyjątkowo wymagającym zajęciem. Nie potrzeba też wybitnej wiedzy, jeśli chcesz być dumnym właścicielem zielonej działki czy ogrodu. Wystarczy znać kilka zasad i praktyk ogrodniczych. Jedną z nich jest właściwe nawożenie trawnika i roślin - pomogą w tym nawozy granulowane.

Jakie są zalety nawozów granulowanych?

Jednym z najpopularniejszych rodzajów nawozów są nawozy granulowane. W przeciwieństwie do nawozów płynnych zawarte w nich składniki odżywcze są stopniowo uwalniane, w miarę jak granulki rozpuszczają się i wnikają w glebę. Trudno nie wspomnieć też o komforcie przy tego typu nawożeniu. Nawozy do trawy czy roślin w formie granulatu mają mniejszą tendencję do kruszenia się i rozpylania, co zarówno zwiększa ich wydajność, ale także pozwala na ich równomierne rozmieszczenie nawet na dużej powierzchni.

Nieprzecenioną zaletą nawozów granulowanych jest również to, że nadają się dla początkujących ogrodników. To z tego względu, że nawóz ogrodniczy w postaci granulatu stanowi o wiele niższe ryzyko przenawożenia roślin (które może przynieść dokładnie odwrotny skutek do zamierzonego odżywienia roślin). Dzięki temu, że składniki odżywcze uwalniane są powoli i przez dłuższy czas, nawozy tego typu możesz stosować bez stresu o to, że zaszkodzisz przydomowej czy działkowej florze. Co więcej, możesz wybrać nawozy ekologiczne granulowane, jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że nie wyrządzisz roślinom więcej szkody niż pożytku.

Jeśli zamiast roślin stawiasz na piękną i soczyście zieloną murawę, granulat również będzie strzałem w dziesiątkę. Nawóz granulowany to bowiem zalecany nawóz do trawy w okresie letnim. Dzięki temu, że jest to preparat o przedłużonym działaniu, substancje pokarmowe, jakich potrzebuje trawnik, są uwalniane przez kilka tygodni (a nawet miesięcy), co skutecznie zabezpiecza murawę przed utratą niezbędnych mikro- i makroelementów. Nawóz granulowany do trawnika pozwoli Ci zatem zadbać o jego kondycję nawet w wymagającym okresie suszy.

Granulowane nawozy do trawy i roślin kwitnących w Bee.pl

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne granulowane nawozy do roślin i trawy, dzięki którym niewielkim kosztem i nakładem pracy zyskasz ogród czy działkę, która będzie cieszyć oko o każdej porze roku. Walczysz z nieestetycznym trawnikiem w cieniu drzew? Polecamy nawozy do trawy Florovit zwalczające porost mchu i zwiększające gęstość darni.

Chcesz zapewnić swoim rabatom kwiatowym soczysty kolor i długie kwitnienie? Sięgnij po nawóz do roślin kwitnących, którego nie musisz mieszać z glebą, dlatego oszczędzisz sobie zbędnego trudu.

Szukasz preparatu, dzięki któremu zadbasz o swój warzywnik czy sad, a przy okazji wzbogacisz inne rośliny o potrzebne im minerały? Zobacz, jakie nawozy uniwersalne posiadamy w ofercie i wybierz i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Ci pod kątem ceny i pojemności.

Możesz być pewny, że w Bee.pl znajdziesz wyłącznie preparaty znanych i renomowanych producentów, po które sięgają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy uprawy flory przydomowej.

Nawozy uniwersalne w granulkach – jeden nawóz na cały ogród

Przebywanie w ogrodzie powinno być przyjemnością. Niedoskonały trawnik, szkodniki na drzewkach owocowych czy słabo wschodzące nasadzenia potrafią jednak skutecznie uprzykrzyć relaks na łonie przyrody. Nie oszukujmy się, ogród wymaga troski.

Aby zaoszczędzić sobie czasu, a jednocześnie zapewnić roślinom zielonym maksimum składników odżywczych, sięgnij po nawozy do roślin kwitnących przeznaczone do każdego rodzaju uprawy, a także gatunku flory, jak na przykład granulowany nawóz Azofoska.

Ekologiczne nawozy granulowane – naturalny sposób nawożenia roślin

Przy nawożeniu roślin jednym z dylematów jest to, czy skład nawozów jest bezpieczny dla Twoich roślin, szczególnie dla młodych nasadzeń. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób dbających o ekologię, w Bee przygotowaliśmy również nawozy naturalne granulowane, których skład jest w 100% eko. Do trawnika wybierz ekologiczny nawóz granulowany z wysoką zawartością węgla organicznego i materii organicznej.

Aby użyźnić glebę roślin, sięgnij po najstarszy znany sposób, jakim jest nawóz naturalny, którego skład stanowi obornik granulowany. Nasze nawozy organiczne granulowane są nie tylko bezpieczne dla korzeni roślin, ale dodatkowo wpływają pozytywnie na pH gleby, a ich forma sprawia, że nie musisz martwić się, czy do gleby dodać kompost, aby rośliny pięknie i zdrowo rosły i kwitły. Sięgnij po dobro z natury, aby natura w Twoim otoczeniu odwdzięczyła Ci się z nawiązką, podczas gdy Ty będziesz relaksować się w swojej zielonej oazie.

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 164,20 zł
173,90 * 181,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 173,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł
162,00 * 185,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 167,85 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 49,99 zł
92,00 * 104,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 104,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,10 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
219,99 * 263,19 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 199,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 84,99 zł
84,99 * 112,89 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 96,85 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 163,26 zł
159,99 * 169,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 164,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 93,47 zł
28,94 * 29,10 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 29,06 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe