Oleje kokosowe rafinowane


Rafinowany olej kokosowy to znakomita alternatywa dla innych tłuszczów do długiego smażenia. Jest bezwonny i można na nim smażyć w wysokich temperaturach. Nie przypala się na patelni i nie zmienia smaku potraw. Ma długi okres przechowywania. W naszej ofercie znajdziecie oleje kokosowe rafinowane w słoiczkach lub w sprayu.

Oleje kokosowe rafinowane – zastosowanie

Oleje kokosowe rafinowane są doskonałe do smażenia i pieczenia. Mają wyższą temperaturę dymienia niż nierafinowane, co pozwala na długie smażenie w wysokich temperaturach. Nadają się do smażenia mięs, grillowania, a także pieczenia dań, w których nie chcemy wyczuwać posmaku kokosa. Mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej i mają wtedy konsystencję stałą, co umożliwia wykorzystanie ich jako zamiennika masła do smarowania pieczywa. Można też na nich przyrządzać różnorodne zapiekanki.

Opakowanie

W naszej ofercie znajdą państwo oleje kokosowe rafinowane w opakowaniach o pojemności od 152 g do 950 ml. Dostępny jest olej w słoiczkach lub w sprayu, co umożliwia wygodną aplikację małej ilości oleju bezpośrednio na patelnię.

Producenci

W naszej ofercie posiadamy produkty pochodzące tylko od zaufanych producentów. Dynamicznie rozwijająca się polska marka Targroch została już doceniona na rynku dzięki wielkiej dbałości o wysoką jakość produktów. Bio Planete to marka znana doskonale na rynku niemieckim i francuskim, która słynie z innowacyjnej produkcji ekologicznej. Look Food to rodzima marka tworzona z pasją i przykładająca wielką wagę do bezpieczeństwa wytwarzania wysokiej jakości wyrobów.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe