Sucha karma dla psa


Zabawki kupione, dom przygotowany na nowego lokatora – posłanko znalazło już swoje miejsce, szelki i smycz także. Zapas mokrej karmy czeka już na psiaka, ale wciąż masz wrażenie, że o czymś zapomniałeś. Odpowiednie żywienie psiaka nie ogranicza się bowiem do podawania mu tylko mokrej karmy – potrzebne jest także urozmaicenie w postaci suchych chrupek, które pupil będzie mógł spożywać w dowolnie wybranym przez siebie czasie.

Z myślą o Waszych pupilach postanowiliśmy stworzyć kategorię porządkującą wszystkie suche karmy dla psiaków. Przygotowaliśmy dla Was propozycje odpowiednie dla szczeniąt i młodych psów, ale także dla zwierzaków wrażliwych czy z nadwagą. W zestawieniu znalazło się także miejsce dla produktów wegetariańskich!

Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

  • Karma dla wrażliwych psów Sensitive Venison & Potato,
  • Karma dla dorosłych psów z nadwagą Weight Loss Rabbit & Rice,
  • Karma da szczeniąt i młodych psów wszystkich ras Puppy Lamb & Rice,
  • Karma dla młodych psów ras dużych Junior Large Breed Salmon & Potato,
  • Karma vege z dodatkiem baobabu i oleju kokosowego dla psa.

Mamy nadzieję, że te zróżnicowane propozycje pomogą Wam wybrać karmę idealną dla Waszego pupila i dostosowaną do jego potrzeb. Pamiętajcie, by przy wyborze karmy suchej dla psa kierować się aktywnością i stanem zdrowia zwierzaka – w razie problemów zawsze możecie skonsultować się z lekarzem weterynarii!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe