Tablica manipulacyjna sensoryczna błękitno-szara Wooden Toys

Tablica manipulacyjna sensoryczna błękitna. Elementy są przymocowane na szarej płycie. Tablica Pipe zawiera: gwizdek rura sznurówki do nauki wiązania zamek labirynt z przesuwnym zwierzątkiem zasuwnica drzwi kalkulator rzep lusterko wtyczka kontakt trąbka otwierane drzwi tablica kredowa koła zębate...

299.99 zł

-8%

327.80 zł

Dodaj do schowka

Opis

Małe dzieci uwielbiają odkrywać – w momencie gdy szkrab opanował już naukę chodzenia, momentalnie odkrywa w domu czy mieszkaniu małe zagadki, które próbuje na własną rękę rozwiązać. Dzieci interesują się oczywiście akurat tymi rzeczami, od których w teorii powinny trzymać się z daleka. Co jednak, gdy zaproponowalibyśmy Wam alternatywne rozwiązanie, które poskromi dziecięcą ciekawość, a Was uspokoi?

Tablica manipulacyjna sensoryczna błękitno-szara od Wooden Toys to precyzyjnie wykonany produkt, który pozwoli maluchowi na samodzielną eksplorację nieodkrytych obszarów. Na tablicy w wymiarach 65 x 50 cm zebrano elementy, takie jak tablica kredytowa, otwierane drzwi, kontakt, lusterko, rzep, kalkulator, drzwi, zasuwnica, zamek. Sznurówki do nauki wiązania, gwizdek, rura i wiele innych elementów, które potencjalnie nie powinny interesować malucha. Wszyscy wiemy, że rzeczywistość wygląda jednak inaczej, a mali odkrywcy uwielbiają wszelkie niepoznane jeszcze rzeczy.

Tablica manipulacyjna sensoryczna błękitno-szara:

  • stworzona dla małych odkrywców spragnionych przygód,
  • estetyczny design,
  • produkt idealny zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek,
  • świetny sposób na wspólne spędzanie czasu.

Wytrzymałe, estetyczne, pobudzające wyobraźnię i kreatywność, wspierające rozwój dziecka – produkty Wooden Toys to najlepsze, co możecie podarować swojemu maluchowi. Firma na rynku funkcjonuje od 2014 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija, systematycznie poszerzając ofertę swoich produktów. Co znajdziecie w asortymencie tej polskiej firmy? Przede wszystkim drewniane zabawki, takie jak meble, domki dla lalek, kuchnie dla dzieci, wózki, rowerki i wiele więcej. Zainteresowani? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego – znajdziecie tam więcej informacji o samej marce i oferowanych przez nią produktach!

Dane producenta/dystrybutora

Firma Handlowo-Usługowa "GLOBIS", Kowaniec 38, 34-400 Nowy Targ

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tablica manipulacyjna sensoryczna błękitno-szara Wooden Toys

  • Producent: Wooden Toys
  • Płeć: chłopiec
  • Wymiary: 65 x 50 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: TABLICA2
  • EAN: 1100000060437