Taczka piaskowa gigant żółta Wader

Taczka Gigant żółtaGigant taczka w kolorze żółtym, to (prawie) profesjonalny sprzęt do prac w ogrodzie, na działce czy zabawie w piaskownicy lub na plaży. Produkt stworzony na wzór prawdziwego sprzętu i jest to zapewne głównym powodem jego popularności u dzieci. Szeroko wykorzystywany nie tylko do...
48,89 * 50,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 50,93 zł

Opis

Taczka Gigant żółta

Gigant taczka w kolorze żółtym, to (prawie) profesjonalny sprzęt do prac w ogrodzie, na działce czy zabawie w piaskownicy lub na plaży. Produkt stworzony na wzór prawdziwego sprzętu i jest to zapewne głównym powodem jego popularności u dzieci. Szeroko wykorzystywany nie tylko do prac na zewnątrz, ale również do przewożenia klocków, misiów i innych przedmiotów. Olbrzymią zaletą zabawki jest solidna i wytrzymała konstrukcja o udźwigu do 100 kg.

Zabawa Taczką Gigant pobudza wyobraźnię i kreatywność najmłodszych, wspiera umiejętności manualne i motoryczne oraz koordynację ruchową dziecka. Zapraszając rówieśników do wesołej zabawy najmłodsi uczą się bycia w grupie, współdziałania oraz komunikacji. Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na różne warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją przez cały rok przechowywać na świeżym powietrzu. Trwała, wielofunkcyjna konstrukcja będzie służyć dzieciom latami gwarantując wspaniałą zabawę w pojedynkę oraz w grupie. Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia.

Szczegóły - Taczka piaskowa gigant żółta Wader

  • Producent: Wader
  • Kod producenta: GXP-766649
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900694748033
  • EAN: 5900694748033
  • Wymiary: 141x102 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również