Tadam! Czyli logopedia. Gimnastyka języka

TADAM! I oto jest – książka, która pomoże naszym pociechom nauczyć się prawidłowo wymawiać głoski i usprawni ich narząd mowy. Czytajmy dzieciom wierszyki, a następnie powtarzajmy z nim słowa z wyróżnioną trudnością fonetyczną oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze zapisane w dymkach. Pod każdym wierszykiem...
12,78 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,11 zł

Opis

TADAM! I oto jest – książka, która pomoże naszym pociechom nauczyć się prawidłowo wymawiać głoski i usprawni ich narząd mowy. Czytajmy dzieciom wierszyki, a następnie powtarzajmy z nim słowa z wyróżnioną trudnością fonetyczną oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze zapisane w dymkach. Pod każdym wierszykiem znajdują się też wyjaśnienia i ćwiczenia, które warto wykonywać, aby dziecko opanowało prawidłową wymowę danej głoski. Dzięki wielokrotnemu powtarzaniu słów i zbitek głosek nasze pociechy będą mogły skutecznie pokonać trudności i nauczyć się właściwej artykulacji.

ZAPRASZAMY DO ĆWICZEŃ I WESOŁEJ ZABAWY!

Książeczka "Tadam! Czyli logopedia. Gimnastyka języka" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

"Tadam! Czyli logopedia. Gimnastyka języka" wspomaga naukę mówienia dzieci. To książeczka idealna do ćwiczenia mowy w domu, czy po zajęciach w przedszkolu.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książki.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o fabule pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź też pozostałe części z serii "Logopedia".

Jest to dość krótka książka - jej długość to 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Tadam! Czyli logopedia. Gimnastyka języka" opublikowało Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź też pozostałe tytuły tego wydawcy.