Tami MyBaby Płatki kosmetyczne dla dzieci i niemowląt Unikalna Technologia 3L 60 szt.

Płatki przeznaczone do codziennej pielęgnacji niemowląt i dzieci Zostały wykonane za pomocą opatentowanej technologii 3L – 3 warstwy, dzięki której płatki nie rozwarstwiają się i nie pylą. Zewnętrzne warstwy płatka produkowane są ze 100% bawełny, dzięki czemu są miękkie i delikatne w dotyku i nie...

6.99

Cena za szt. : 0.12zł

Dodaj do schowka

Opis

Bawełniane płatki kosmetyczne to bezpieczny i ekologiczny sposób na codzienną pielęgnację dzieci i niemowląt.

O wysokiej jakości płatków TAMI świadczy ich delikatność, wytrzymałość i chłonność. Dla uzyskania satysfakcji w tych trzech obszarach opracowano innowacyjną technologię 3L.

Innowacyjna technologia 3L

Dzięki opatentowanej technologii 3L stworzono trójwarstwowy, lekki płatek kosmetyczny, składający się z trzech 100% bawełnianych warstw, połączonych ze sobą w taki sposób, aby podczas używania nie rozwarstwiały się. Pierwszą i trzecią warstwę tworzy 100% bawełna pierwotna, bez drażniących skórę “nepsów”. Tworzą one bardzo delikatną i wyjątkowo chłonną powierzchnię, co jest najważniejsze podczas pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Środkowa warstwa ze specjalną mieszanką włókien wzmacnia płatek i zapobiega jego rozwarstwieniu.

Ekologiczne płatki kosmetyczne to troska o środowisko

Płatki kosmetyczne TAMI są w pełni biodegradowalne i kompostowalne, co daje bezpieczeństwo również dla środowiska. Oznacza to, że każdy zużyty płatek kosmetyczny rozłoży się, nie pozostawiając po sobie śladu.

Czym wyróżniają się płatki z technologią 3L?

Hamilton Poland przeprowadziło testy, w których wykazano, że płatki 3L o gramaturze 160 gsm zostały ocenione wyżej niż dostępne na rynku płatki kosmetyczne o gramaturze 210 gsm. Oznacza to, iż jakość warstw, z których zrobione są płatki TAMI, wysoka klasa bawełny na zewnętrznych powłokach, a także technologia połączenia ich ze wzmocnioną wewnętrzną warstwą dają płatkom TAMI przewagę na rynku pod względem lekkości, delikatności, a także chłonności.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej, od 0 do 35°C.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tami MyBaby Płatki kosmetyczne dla dzieci i niemowląt Unikalna Technologia 3L 60 szt.

  • Producent: Tami
  • Kod producenta: GT60FTAMIBABY
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908272612165
  • EAN: 5908272612165
  • Wymiary: 12 x 6 x 6 cm

Inni Klienci kupili również