Tangle Teezer Easy Dry & Go Vented Hairbrush wentylowana szczotka do włosów Jet Black

Jeśli myślisz, że każda szczotka jest taka sama, nie znasz Tangle Teezer. Kolekcja szczotek Tangle Teezer została wzbogacona o Easy Dry & Go - innowacyjną szczotkę, która w zaskakujący sposób spełnia potrzeby codziennej stylizacji włosów.Często ze względu na brak czasu, a także wygodę konieczna...
58,90

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 62,20 zł

Opis

Jeśli myślisz, że każda szczotka jest taka sama, nie znasz Tangle Teezer. Kolekcja szczotek Tangle Teezer została wzbogacona o Easy Dry & Go - innowacyjną szczotkę, która w zaskakujący sposób spełnia potrzeby codziennej stylizacji włosów.

Często ze względu na brak czasu, a także wygodę konieczna jest szybka i łatwa stylizacja włosów. Tangle Teezer Easy Dry & Go, dzięki opatentowanej technologii zębów i niepowtarzalnej konstrukcji zapewnia szybkie suszenie włosów, wygładzając je, nadając im połysk i niesamowitą objętość bez puszenia się. Szczotka Tangle Teezer Easy Dry & Go idealnie sprawdzi się do włosów cienkich i o średniej długości. Zęby i otwór wentylacyjny współpracują ze sobą w taki sposób, abyś mogła uzyskać efektowny wygląd każdej stylizacji. Nie musisz przestrzegać żadnych zasad suszenia - po prostu zapewnij styl tak indywidualny, jak Ty!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tangle Teezer Easy Dry & Go Vented Hairbrush wentylowana szczotka do włosów Jet Black

  • Producent: Tangle Teezer
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060630047764
  • EAN: 5060630047764