Taragui Energia 500g 500 g

Składniki: ostrokrzew paragwajski (Ilex Paraguariensis). Najsilniej pobudzająca yerba mate na rynku. Sposób parzenia: umieścić bombillę w naczyniu, nasypać suszu, uzupełniając je od 1/3 do 2/3 pojemności. Następnie powoli zalać susz wodą o temp. 75-85 stopni C, nie należy mieszać bombillą. Raz...

14.99 zł

-38%

23.99 zł

Cena za kg: 29.98 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

TARAGUI Yerba Mate Energia zawiera ostrokrzew paragwajski (Ilex Paraguariensis) i to jemu zawdzięcza właśnie swoje pobudzające działanie.
Jej smak jest znacznie delikatniejszy od kawy, jednak nie umniejsza to jej uskrzydlającym właściwościom.
To napar zbliżony smakiem do zielonej herbaty, który wywodzi się z Ameryki Południowej. Jego stymulujące oraz orzeźwiające właściwości zostały docenione w Europie już w XVII wieku.

Yerba Mate jest znakomitą alternatywą dla kawy oraz napojów energetyzujących, działa silnie pobudzająco oraz poprawia krążenie.

Sposób parzenia:

1. Wsyp do naczynia Mate susz Yerby uzupełniając je od 1/3 do około 2/3 jego pojemności, jeśli używasz cukru jest to moment na jego dodanie.

2. Przykryj dłonią otwór naczynia, potrząśnij i wymieszaj.

3. Włóż bombillę i wodą o temp. 75-85 st. C zalej powoli susz, nie jest konieczne mieszać go bombillą. Poczekaj około 5 minut, aby móc rozkoszować się pełnią smaku i aromatu zaparzonego napoju.

Zaparzony susz można zalewać wodą do 7 razy. Yerba prócz stymulujących właściwości pomaga w poprawie koncentracji. W porównaniu do kawy zawiera śladowe ilości kofeiny.

  • Producent: Taragui
  • Powiązane tematy: weekEND - saleSTART
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7790387013351
  • EAN: 7790387013351